(+372) 5348 4830 info@olesmed.ee

PILOUS — metalli lõikamiseks mõeldud professionaalsete lintsaeseadmete tootja

Avaleht 9 Seadmed 9 Lintsaed ja kompleksid 9 PILOUS — metalli lõikamiseks mõeldud professionaalsete lintsaeseadmete tootja

PILOUS — metalli lõikamiseks mõeldud professionaalsete lintsaeseadmete tootja

Firma PILOUS metallist lintsaagide toodang on nii tootevaliku kui ka toodetavate masinate arvu poolest maailmas üks suuremaid. Menüüst leiad pöörleva raamiga lintsaed. Kõikidel masinatel on ülimalt vastupidav disain koos uusima tehnoloogiaga. Kõik see tagab maksimaalse lõiketäpsuse koos nii masinate kui ka linditerade pika tööeaga.

Käsijuhtimisega lintsaed

Saeraami tõstetakse ja langetatakse käsitsi. Valatud pöörleva raamiga masinad.

Hüdraulilised lintsaed

Horisontaalsed lintsaed on mõeldud väga erinevate materjalide lõikamiseks. Etteanne toimub raami enda raskuse all koos võimalusega lihtsalt reguleerida hüdrosilindri drosselklappi. Töödeldava detaili kinnitamine, saeraami tõstmine, lintsaeajami sisse- ja väljalülitamine ning kõrguse seadistamine toimuvad käsitsi.

Poolautomaatsed lintsaed mehaanilise kruustangiga

Masinad on varustatud hüdrosüsteemiga, mis pärast saagimise lõpetamist tõstab raami automaatselt üles. See süsteem hõlbustab oluliselt masinaga töötamist, eriti osade seeria saagimisel. Ava suurust saab reguleerida vastavalt töödeldava detaili mõõtmetele. Etteanne toimub raami enda raskuse all koos võimalusega lihtsalt reguleerida hüdrosilindri drosselklappi. Pärast lõike lõpetamist seiskub saeajam automaatselt ja tõuseb algasendisse.

Poolautomaatsed lintsaed

Horisontaalsed lintsaed on mõeldud väga erinevate materjalide lõikamiseks. Töödeldava detaili kinnitamine, raami langetamine (lõikamine), lintsaeajami sisselülitamine, lintsaeajami väljalülitamine, raami tõstmine pärast lõikamist kõrguse seadmiseks ja kruustangu vajutamine toimub hüdraulika abil. See täielik automaatsükkel käivitatakse ühe käivitusnupuga, kui saag on automaatrežiimis. Kokkupandava raami etteanne allapoole toimub hüdrosilindri surve all, mis suurendab lõikeprotsessi efektiivsust ja lintsae tootlikkust, eriti tahkete materjalide lõikamisel. Käsirežiimis saate neid funktsioone eraldi juhtida. Materjal tarnitakse käsitsi. Reguleeritav kruustangide rõhk on ARG masinate standardvarustus.

PILOUS CNC lintsaed

Automaatne pendeltüüpi lintsaag CNC juhtimisega. Toitematerjal lõikamiseks – hüdraulika või tööstuslik servoajam. Uus sõltumatu juhtimissüsteem eraldi juhtpaneeliga. Materjali kinnitamine ja saeraami etteandmine lõikamiseks ning tagasisaatmiseks toimub hüdrosüsteemi abil. Raami massiivne disain, üksikute osade tugevus ning eelkõige etteandemehhanismi ja masinaalusel kõrgeim konstruktsiooniline tugevus on lõike täpsuse ja kvaliteedi ning masina pika kasutusea tagatis.

DYNAMIC on uus väikeste automaatsete CNC-pinkide seeria. Masina massiivne disain koosneb lihtsatest ja intuitiivsetest juhtnuppudest. Materjali ühtlast täpset positsioneerimist lõikamiseks tagab proportsionaalse tehnoloogia ja mõõtesüsteemiga varustatud hüdrosilinder.

CF – NC on automaatsete CNC-pinkide sari, mida on toodetud ja uuendatud üle 20 aasta. Materjaliga varustamiseks lõikamiseks kasutatakse tööstuslikku servoajamit.

MASTER – uued automaatsed CNC-pingid “MASTER” esindavad uusimaid suundumusi tööstuslikus, suuremahulises materjalide saagimises. Materjali toitmiseks lõikamiseks kasutatakse tööstuslikku servoajamit ning neil on täiesti uus patenteeritud operatsioonisüsteem

Poolautomaatne kahe sambaga

Võimsad kahe sambaga poolautomaatsed lintsaed on mõeldud universaalseks kasutamiseks materjalide tööstuslikul lõikamisel masstootmise tingimustes. Saeraami ebatavaliselt jäik disain, mis on paigaldatud massiivsele kahe sambalisele raamile ja liigub mööda lineaarseid juhikuid, võimaldab kogu süsteemi suurepärast jäikust ja saagimistäpsust. Kruustang liigub samuti mööda lineaarseid juhikuid ning liigutatav saejuhik liigub sünkroonselt kruustangu lõugadega.

Automaatne hüdrauliline kahe sambaga

Masin on varustatud uue juhtimissüsteemi ja servoajamiga toorikute etteandmiseks. Täpse kuulkruviga servoajam tagab maksimaalse täpsuse ja etteandekiiruse isegi pikkade toorikute lõikamisel. Ühe käigu maksimaalne pikkus on 500 mm. Pöörlev juhtpaneel on varustatud suure värvilise puuteekraaniga. CNC-süsteem juhib kõiki masina funktsioone ja võimaldab salvestada rohkem kui 60 individuaalset lõikeprogrammi pideva üleminekuga ühelt teisele. Iga programmi kohta on võimalik salvestada kommentaare, näiteks joonise number või toote nimi. Pideva töö käigus on võimalik seadistada programme erinevate arvude ja erineva suurusega toorikute lõikamiseks.

Saag töödeldava detaili lõikamiseks pärast 3D-printimist

Kompaktne ja hõlpsasti transporditav üheotstarbeline saag siinide lõikamiseks

Saag restide lõikamiseks

Hüdrauliline poolautomaatne lintsaag. Soovitused selle mudeli kasutamiseks on kuni 1100 mm laiuste lamedate detailide lõikamine.

Küsi hinnapakkumist


Olesmed OÜ

Reg. nr.: 12371629
KMKR nr.- EE101618566

AS SEB Pank
BIC/SWIFT- EEUHEE2X
Konto Nr. -EE901010220214901228

Jõe tn 3 Tallinn Harjumaa 10151

(+372) 5348 4830

info@olesmed.ee

Olesmed OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige

Saada päring


© 2024 Olesmed OÜ